reklama
Baner tytulowy
reklama



WYNIKI z TURNIEJÓW TAŃCA



Turniej Tanca Towarzyskiego PLEŚNA 2008


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Turniej Tanca Towarzyskiego PLEŚNA 2008

Pleśna k/Tarnowa  30.03.2008
Organizator: Stowarzyszenie Taneczne "KLASA"
Prowadzenie: Maciej Berger - Tarnów
Muzyka: Dariusz Ćwik - Tarnów
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKSEL Rzeszów               17
   2 A-Z Przemyśl                 9
   3 BAWINEK P.K.  Kraków         5
   4 CENTRUM TAŃCA Lublin         2
   5 DŻET Rzeszów-Boguchwała     10
   6 ELIDA Mielec                13
   7 GAMA Jaworzno                3
   8 GAMA Rzeszów                 5
   9 GASIEK Rzeszów               8
  10 GRACJA Krosno               13
  11 KICK Kielce                  1
  12 KLASA Tarnów                13
  13 MCT Kraków                   3
  14 PLĄS Kraków                  1
  15 PODKARPACIE Jasło            4
  16 PRESTIGE Przecław            1
  17 PRIMA DANCE Kraków           1
  18 RAGTIME Kęty                 1
  19 SAMBA Tarnobrzeg             2
  20 STYL Kraków                  1
  21 TAKT Chorzelów               2
  22 TAKT Kraków                  2
  23 ZŁOTA PARA Dębica            8
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Turniej Tanca Towarzyskiego PLEŚNA 2008
   
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Pleśna k/Tarnowa  30.03.2008
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  63 Chwajta Bartłomiej, Kużniar Daria                  GASIEK Rzeszów                            
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
  91 Kuźma Tymoteusz, Ciepły Karolina                   GAMA Jaworzno                             
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
  43 Toropolski Patryk, Longawa Daria                   GRACJA Krosno                             
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Dziedziczak               Małgorzata      III       Kielce               
C       Wójtowicz                 Wojciech        I         Rzeszów              
D       Dragan                    Justyna         III       Kraków               
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Misiuk Mateusz, Kempa Kinga                      DŻET Rzeszów-Boguchwała                95.0  0 116.0  0         1/  17
  50         2 Kozioł Szymon, Bylica Gabriela                   KLASA Tarnów                          151.0  0 171.0  0         2/  17
  54         3 Groszek Bartek, Sowa Julia                       AKSEL Rzeszów                          12.5  0  31.5  0         3/  17
  55         4 Tylec Mikołaj, Jemioło Natalia                   PRESTIGE Przecław                      14.0  0  32.0  0         4/  17
  62         5 Kielar Tomasz, Tomkiewicz Joanna                 GRACJA Krosno                          18.5  0  35.5  0         5/  17
  56         6 Polczak Przemysław, Baran Aleksandra             TAKT Chorzelów                         10.0  0  26.0  0         6/  17
  45         7 Bomba Sebastian, Płonka Karolina                 AKSEL Rzeszów                          38.0  0  53.0  0         7/  17
  58         8 Wróbel Jakub, Kukułka Alicja                     KLASA Tarnów                           31.0  0  45.0  0         8/  17
  60         9 Rozborski Dominik, Betleja Karolina              GASIEK Rzeszów                         80.0  0  93.0  0         9/  17
  57        10 Juszczyk Kajetan, Fernandes Katarzyna            GRACJA Krosno                          11.0  0  23.0  0        10/  17
  61        11 Chmiel Kamil, Opalińska Izabela                  DŻET Rzeszów-Boguchwała                26.0  0  37.0  0        11/  17
  49        12 Sosiński Konrad, Łakomy Dorota                   TAKT Chorzelów                          7.0  0  17.0  0        12/  17
  59        13 Trzeciak Daniel, Szetela Wiktoria                AKSEL Rzeszów                          39.0  0  48.0  0        13/  17
  52        14 Jamrogiewicz Michał, Bril Oliwia                 GRACJA Krosno                           6.0  0  14.0  0        14/  17
  46        15 Wilk Mateusz, Rogala Kamila                      DŻET Rzeszów-Boguchwała                22.0  0  29.0  0        15/  17
  53        16 Woźniak Dawid, Sypek Magdalena                   ELIDA Mielec                           26.0  0  32.0  0        16/  17
  48        17 Wardzała Sebastian, Nowosielska Natalia          ELIDA Mielec                           10.0  0  15.0  0        17/  17
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz                   Kraków               
A       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
B       Dziedziczak               Małgorzata                Kielce               
C       Wójtowicz                 Wojciech                  Rzeszów              
D       Dragan                    Justyna                   Kraków               
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Kołodziej Bartłomiej, Poźniak Gabriela           GAMA Rzeszów                           41.0  0  63.0  0         1/  18
  76         2 Włodek Wiktor, Grad Aleksandra                   KLASA Tarnów                           55.0  0  76.0  0         2/  18
  66         3 Żaczek Krystian, Jastrzębska Gabriela            GAMA Rzeszów                           61.0  0  81.0  0         3/  18
  65         4 Kraska Konrad, Sawuła Joanna                     DŻET Rzeszów-Boguchwała               108.5  0 127.5  0         4/  18
  80         5 Dankowski Filip, Świstak Beata                   ZŁOTA PARA Dębica                      57.5  0  75.5  0         5/  18
  73         6 Zając Wojciech, Zając Aneta                      ZŁOTA PARA Dębica                     104.0  0 121.0  0         6/  18
   8         7 Rusyn Damian, Zając Anna                         GRACJA Krosno                           0.0  0  16.0  0         7/  18
  78         8 Sajek Mikołaj, Leś Natalia                       ELIDA Mielec                           12.0  0  27.0  0         8/  18
  67         9 Ocytko Mateusz, Majcher Emilia                   ZŁOTA PARA Dębica                      64.0  0  78.0  0         9/  18
  70        10 Fila Piotr, Drozdowska Martyna                   ELIDA Mielec                           53.0  0  66.0  0        10/  18
  71     11-12 Kotowicz Szymon, Dytko Paulina                   GASIEK Rzeszów                         44.0  0  55.0  0     11-12/  18
  81     11-12 Gwóźdź Antonios, Strycharz Małgorzata            ELIDA Mielec                           37.0  0  48.0  0     11-12/  18
  69        13 Michałek Przemysław, Sulowska Anna               KLASA Tarnów                           56.0  0  66.0  0        13/  18
  75     14-15 Dudzik Arkadiusz, Krakowska Katarzyna            ELIDA Mielec                           14.0  0  22.0  0     14-15/  18
  84     14-15 Brzeziński Krzysztof, Łukaszek Izabela           ELIDA Mielec                           24.5  0  32.5  0     14-15/  18
  72        16 Górski Michał, Cudo Sylwia                       ELIDA Mielec                            7.0  0  14.0  0        16/  18
  83        17 Bartocha Łukasz, Jodłowska Julia                 A-Z Przemyśl                            5.0  0  11.0  0        17/  18
  77        18 Marczyk Michał, Fok Oliwia                       A-Z Przemyśl                            2.5  0   7.5  0        18/  18
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz                   Kraków               
A       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
B       Dziedziczak               Małgorzata                Kielce               
C       Wójtowicz                 Wojciech                  Rzeszów              
D       Dragan                    Justyna                   Kraków               
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Źróbek Jan, Szmigiel Agata                       PRIMA DANCE Kraków                    108.0  3 142.0  4         1/  15
  64         2 Nowak Paweł, Kaźmierczyk Daria                   PLĄS Kraków                            48.0  1  76.0  2         2/  15
  63         3 Chwajta Bartłomiej, Kużniar Daria                GASIEK Rzeszów                        221.5  2 243.5  3         3/  15
  60         4 Poręba Krzysztof, Skalska Inga                   DŻET Rzeszów-Boguchwała               116.0  2 132.0  2         4/  15
  62         5 Stasiewicz Dawid, Krasoń Magdalena               CENTRUM TAŃCA Lublin                   13.0  0  28.0  0         5/  15
  55         6 Koper Fabian, Urbańska Jagoda                    SAMBA Tarnobrzeg                      218.0  2 232.0  2         6/  15
  58         7 Matlęga Bartłomiej, Matras Angelika              STYL Kraków                            77.0  1  90.0  1         7/  15
  52       8-9 Komsta Bartosz, Szafer Natalia                   AKSEL Rzeszów                         328.0  2 339.0  2       8-9/  15
  57       8-9 Miechowicz Dominik, Adamska Kinga                GAMA Jaworzno                         137.0  0 148.0  0       8-9/  15
  59        10 Szyszka Marcin, Strzępek Joanna                  AKSEL Rzeszów                         153.3  0 163.3  0        10/  15
  67        11 Misiołek Kuba, Berkowicz Oliwia                  PODKARPACIE Jasło                      34.0  0  43.0  0        11/  15
  53        12 Podlasiewicz Fryderyk, Hebda Patrycja            KLASA Tarnów                           15.0  0  23.0  0        12/  15
  61        13 Kuźmicz Marek, Dyjak Urszula                     AKSEL Rzeszów                         148.0  0 155.0  0        13/  15
  50        14 Ogonowski Adrian, Pinkowicz Martyna              A-Z Przemyśl                            0.0  0   6.0  0        14/  15
  66        15 Sekuła Michał, Wojdyło Bianka                    A-Z Przemyśl                            0.0  0   5.0  0        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  50    X   1        0        0   X    1  X     1 X XX   3   X X  2 X  X   2    10          
  52 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    38         3
  53 XXXXX  5 X XXX  4 X XXX  4  XX X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4    35     10-11
  55 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4  X XX  3 XXXXX  5    36       5-9
  57 XX XX  4 XXXXX  5 XX XX  4 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4    36       5-9
  58 X X X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5    37         4
  59 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5  X  X  2 XXXXX  5 XX XX  4    34        12
  60 XXXXX  5 XX  X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXX X  4    36       5-9
  61 XXXX   4 XXXX   4 XXXX   4 XXXX   4 XX X   3 XX X   3 XXXX   4  XXX   3    29          
  62 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5  XXXX  4 XX XX  4 XXXXX  5  XXXX  4    36       5-9
  63  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    39         2
  64 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 X X X  3 X  XX  3 XXXXX  5    35     10-11
  66        0        0        0        0    X   1   X X  2        0        0     3          
  67 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 X X X  3 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5    36       5-9
  68 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    40         1
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  52 XX     2  X     1 XX     2  X X   2    X   1    X   1 XXXX   4   XX   2    15          
  53   X    1        0        0 X      1  XXX   3   XX   2        0  XXX   3    10          
  55  X  X  2 XX  X  3 XXXXX  5  X XX  3     X  1     X  1 XX XX  4 XX XX  4    23         4
  57 X  X   2 X  X   2 X  X   2 X X    2 X      1 X   X  2 X  X   2 X  X   2    15          
  58 X XX   3 XX     2 XXXXX  5 XX XX  4 X X    2        0    XX  2 X      1    19          
  59  X     1 X  X   2        0        0  X XX  3  X XX  3  X XX  3  X  X  2    14          
  60  XXXX  4 X XXX  4  XXX   3  XX X  3  XX    2  XXXX  4  XX    2  X  X  2    24       2-3
  62  XXX   3  XXX   3  X  X  2  XX    2 XXXXX  5 XXX    3   X X  2  XX    2    22       5-6
  63     X  1  XX X  3     X  1   XXX  3  XX X  3 XXXX   4 XXX X  4 X X X  3    22       5-6
  64 X XXX  4 X XXX  4 X XX   3 X XX   3 X  XX  3 X X    2 X X    2 X XX   3    24       2-3
  67 X   X  2   X X  2   X X  2 X   X  2 X      1 XX  X  3        0     X  1    13          
  68 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    39         1
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  55 44646 5.0 64646 6.0 35656 6.0 35636 5.5 53646 6.0 63646 6.0 43626 4.0 33645 4.0   42.5    6
  60 32564 4.0 43553 5.0 51544 4.0 42544 3.0 62433 3.0 52564 5.0 61564 6.0 51564 5.0   35.0    4
  62 53235 3.0 52235 3.0 63365 5.0 63365 5.5 44255 4.0 34255 4.0 54245 5.0 65256 6.0   35.5    5
  63 65453 6.0 26462 4.0 46433 3.0 56453 4.0 35324 2.0 45413 3.0 35413 3.0 44411 3.0   28.0    3
  64 16322 2.0 15314 2.0 14212 2.0 14212 2.0 16562 5.0 16332 2.0 16351 2.0 16333 2.0   19.0    2
  68 21111 1.0 31121 1.0 22121 1.0 21121 1.0 21111 1.0 21121 1.0 22132 1.0 22122 1.0    8.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz                   Kraków               
A       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
B       Dziedziczak               Małgorzata                Kielce               
C       Wójtowicz                 Wojciech                  Rzeszów              
D       Dragan                    Justyna                   Kraków               
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Kuźma Tymoteusz, Ciepły Karolina                 GAMA Jaworzno                         508.0  5 536.0  6         1/   9
  85         2 Kędra Kamil, Osińska Milena                      GRACJA Krosno                         349.0  0 371.0  1         2/   9
  90         3 Król Daniel, Ziółkowska Marta                    ELIDA Mielec                          248.0  1 264.0  2         3/   9
  97         4 Kuczyński Rafał, Pels Anna                       AKSEL Rzeszów                          76.0  2  86.0  2         4/   9
  84         5 Pieprzyk Jakub, Lechowicz Dorota                 MCT Kraków                             66.0  1  75.0  1         5/   9
  89         6 Kupczyk Jarosław, Kozub Anna                     KLASA Tarnów                          101.0  0 109.0  0         6/   9
  93         7 Zagajewski Szymon, Siwek Anna                    KLASA Tarnów                            0.0  0   7.0  0         7/   9
  95         8 Rymarz Dawid, Kozubal Paula                      GRACJA Krosno                         187.0  0 193.0  0         8/   9
   4         9 Latoś Krystian, Gaweł Agnieszka                  BAWINEK P.K.  Kraków                  431.0  0 436.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------
     S        CH       R        Pd       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
   4   XXX  3  X X   2    X   1 X  X   2        0     8          
  84 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XX X  3 XXX X  4    22         2
  85 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5    21         3
  89 X  XX  3 X X X  3 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4    20         4
  90 XX     2  XXXX  4  XXXX  4  XXX   3  XXXX  4    17         5
  91 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    24         1
  93 XXX    3 XX X   3 XX     2  X X   2 XX X   3    13          
  95    X   1 X      1 X      1 X  XX  3 X  XX  3     9          
  97  XXXX  4 X XXX  4   XXX  3 X X X  3 X X    2    16         6
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  84 23662 3.0 23642 3.0 33654 5.0 23656 6.0 63656 6.0   23.0    5
  85 14351 2.0 14351 2.0 14361 2.0 14361 3.0 14261 1.0   10.0    2
  89 66536 6.0 46536 6.0 26536 6.0 46545 5.0 26442 5.0   28.0    6
  90 52425 5.0 61425 4.0 52415 3.0 31432 2.0 41534 4.0   18.0    3
  91 31214 1.0 32213 1.0 41123 1.0 52223 1.0 52123 2.0    6.0    1
  97 45143 4.0 55164 5.0 65242 4.0 65114 4.0 35315 3.0   20.0    4
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz                   Kraków               
A       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
B       Dziedziczak               Małgorzata                Kielce               
C       Wójtowicz                 Wojciech                  Rzeszów              
D       Dragan                    Justyna                   Kraków               
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Materna Przemysław, Kaczmarzyk Kamila            DŻET Rzeszów-Boguchwała               121.0  1 147.0  2         1/   7
  87         2 Majewski Bartosz, Kisielewska Joanna             BAWINEK P.K.  Kraków                  410.5  3 430.5  4         2/   7
  95         3 Rymarz Dawid, Kozubal Paula                      GRACJA Krosno                         231.0  0 245.0  1         3/   7
  91         4 Kuźma Tymoteusz, Ciepły Karolina                 GAMA Jaworzno                         236.0  1 244.0  1         4/   7
  90         5 Król Daniel, Ziółkowska Marta                    ELIDA Mielec                          210.0  2 217.0  2         5/   7
  89         6 Kupczyk Jarosław, Kozub Anna                     KLASA Tarnów                           45.0  0  51.0  0         6/   7
  93         7 Zagajewski Szymon, Siwek Anna                    KLASA Tarnów                            0.0  0   5.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  87 71711 1.0 33751 2.0 73441 2.0 43551 4.0 72521 2.0   11.0    2
  89 47573 7.0 57572 6.0 36554 4.0 26673 6.0 36674 6.0   29.0    6
  90 33656 6.0 41645 4.0 21766 6.0 51715 5.0 21713 1.0   22.0    5
  91 55347 4.0 75116 5.0 54215 3.0 62227 1.0 53166 5.0   18.0    4
  93 66235 5.0 66337 7.0 67327 7.0 77366 7.0 67337 7.0   33.0    7
  95 12462 3.0 14463 3.0 45672 5.0 35432 2.0 45442 3.0   16.0    3
  99 24124 2.0 22224 1.0 12133 1.0 14144 3.0 14255 4.0   11.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz                   Kraków               
A       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
B       Dziedziczak               Małgorzata                Kielce               
C       Wójtowicz                 Wojciech                  Rzeszów              
D       Dragan                    Justyna                   Kraków               
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Kociołek Marcin, Szczepańska Katarzyna           GASIEK Rzeszów                        339.5  1 379.5  2         1/  21
  14         2 Pietruszka Krzysztof, Szajowska Aneta            SAMBA Tarnobrzeg                       85.5  0 119.5  1         2/  21
   3         3 Berkowicz Wojciech, Chomiszczak Sabina           PODKARPACIE Jasło                     260.0  1 288.0  2         3/  21
  27         4 Mackiewicz Łukasz, Ryś Ewa                       AKSEL Rzeszów                          91.0  1 113.0  1         4/  21
  15         5 Lorenc Kamil, Szczepaniak Anna                   BAWINEK P.K.  Kraków                  136.0  0 157.0  0         5/  21
  18         6 Żuk Kamil, Dankowska Klaudia                     ZŁOTA PARA Dębica                     213.5  0 233.5  0         6/  21
  20         7 Rączy Wojciech, Oczoś Klaudia                    GAMA Rzeszów                          111.0  0 130.0  0         7/  21
  24         8 Sienicki Bartosz, Rabiej Katarzyna               BAWINEK P.K.  Kraków                  180.0  0 198.0  0         8/  21
  19         9 Zelek Michał, Dziedziniewicz Ewa                 BAWINEK P.K.  Kraków                  147.5  0 164.5  0         9/  21
  34        10 Sypień Marek, Szerląg Krystyna                   PODKARPACIE Jasło                      44.0  0  60.0  0        10/  21
  23        11 Kościółek Tomasz, Smuk Barbara                   AKSEL Rzeszów                         214.0  0 229.0  0        11/  21
  17        12 Mroczka Paweł, Pałęcka Mariola                   GASIEK Rzeszów                         59.0  0  73.0  0        12/  21
  11     13-14 Nizioł Marcin, Krupa Katarzyna                   GAMA Rzeszów                          112.1  0 124.1  0     13-14/  21
  13     13-14 Bolechowski Franciszek, Bolechowska Izabela      ZŁOTA PARA Dębica                     110.0  0 122.0  0     13-14/  21
  21        15 Stachnik Marcin, Piórkowska Katarzyna            GASIEK Rzeszów                         75.0  0  86.0  0        15/  21
  33        16 Chruszcz Grzegorz, Walaszek Kinga                GASIEK Rzeszów                         94.0  0 104.0  0        16/  21
   1        17 Paliński Aleksander, Majka Agnieszka             MCT Kraków                             62.0  0  71.0  0        17/  21
  26        18 Lubecki Michał, Pasterz Natalia                  GAMA Rzeszów                            9.0  0  17.0  0        18/  21
  28        19 Jamrozik Marcin, Kowal Łucja                     DŻET Rzeszów-Boguchwała                84.0  0  91.0  0        19/  21
  42        20 Giefert Wojciech, Michalska Gabriela             PODKARPACIE Jasło                      14.0  0  20.0  0        20/  21
  16        21 Krawiec Adrian, Sadlik Paulina                   AKSEL Rzeszów                           0.0  0   5.0  0        21/  21
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
   1    XX  2     X  1     X  1 X  XX  3 XX XX  4    XX  2    XX  2    XX  2    17          
   3 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4    38         1
  11 XX     2 X  X   2    X   1        0 XXXXX  5 XXX X  4 XX X   3 X  XX  3    20          
  12 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXX X  4    37         2
  13   XX   2    XX  2  XXX   3  XXX   3   XX   2 X X    2 XXX    3 XXX    3    20          
  14 X  XX  3 X  X   2 X XXX  4 XX  X  3 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    31         6
  15 XXXX   4 XXXX   4 X XXX  4  XXXX  4 XX  X  3  X  X  2 XXX X  4 XXX X  4    29         7
  16        0   X    1        0   X    1        0        0        0        0     2          
  17 XXX X  4  XX    2 XXX X  4 XXX    3  XXX   3 X XXX  4   X X  2 XX XX  4    26         8
  18  XXXX  4  XXXX  4  XXX   3  XX X  3 X XXX  4 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5    32       4-5
  19  XXXX  4  X  X  2 XX     2  X     1 XXXX   4  XXX   3 XXXXX  5 XXXX   4    25      9-10
  20 X  XX  3 XX XX  4 XX X   3 XX X   3  XXX   3  XXX   3   XX   2 X XX   3    24     11-12
  21  XX    2  X  X  2 XXX X  4 X   X  2    X   1  X X   2  XXXX  4  X  X  2    19          
  23  XXX   3 XX XX  4 XXXXX  5 X  XX  3 X   X  2 X  XX  3     X  1  X XX  3    24     11-12
  24 XXX X  4 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4  XXXX  4  X  X  2    32       4-5
  26 X X    2   X    1   X    1 X XX   3 X      1   X    1        0   XX   2    11          
  27 XX  X  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX  X  3 XX XX  4 XX XX  4 XXXXX  5    34         3
  28  X X   2 X      1    X   1        0    X   1    X   1 XX X   3        0     9          
  33 X XXX  4  XXX   3     X  1 XX XX  4   X X  2 X  X   2        0   XX   2    18          
  34  XX X  3 X X X  3 XXX X  4   X X  2  XX X  3 XXX X  4 XXX    3 XXX    3    25      9-10
  42 X      1 X X    2        0   XX   2   X    1        0 X      1        0     7          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
   3 X XXX  4 X XXX  4 X  XX  3   XXX  3 X XXX  4 X X X  3 X X X  3 X XXX  4    28         3
  12  X X   2 X XX   3 XXXXX  5 XXXXX  5   XXX  3  XXXX  4    X   1 XXXX   4    27       4-5
  14 XXXXX  5 XXXXX  5  X XX  3 XXXXX  5 XX XX  4 XX X   3 XX X   3  XXXX  4    32         1
  15 X XXX  4 XXX X  4 XXXXX  5  XX X  3 XX X   3 XX     2 XXXXX  5 XXX X  4    30         2
  17  X     1        0        0    X   1  X     1        0        0    X   1     4          
  18 XXXXX  5  XX X  3   X    1   X X  2  XXX   3   XXX  3 XXXXX  5 X XXX  4    26         6
  19        0        0        0  X     1  X  X  2  X XX  3 XXXXX  5 XX     2    13          
  20 XX  X  3  X  X  2  XX    2 X      1 X XXX  4 X XXX  4   X X  2 XX XX  4    22          
  23        0 X  X   2 X XX   3 X      1        0        0        0        0     6          
  24  XXX   3  X X   2 XX  X  3 XX X   3   X    1  XXX   3  X X   2        0    17          
  27 X   X  2 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XX  X  3 XX  X  3 XX  X  3  X  X  2    27       4-5
  34   X    1   X    1        0        0 X X    2 X X    2   X    1   X    1     8          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
   3 36244 4.0 56244 4.0 36454 5.0 46243 4.0 44161 4.0 33163 1.0 22162 1.0 33161 3.0   26.0    3
  12 52326 3.0 33133 3.0 53542 4.0 63125 2.0 31236 1.0 42235 2.0 41236 2.0 12234 2.0   19.0    1
  14 23615 2.0 12426 2.0 22336 2.0 22634 3.0 52513 2.0 51514 4.0 53414 4.0 21316 1.0   20.0    2
  15 44552 5.0 45652 5.0 45663 6.0 55462 6.0 16444 5.0 16441 3.0 14541 3.0 44643 4.0   37.0    5
  18 65163 6.0 64365 6.0 64125 3.0 34356 5.0 63352 3.0 64352 5.0 65353 5.0 65452 5.0   38.0    6
  27 11431 1.0 21511 1.0 11211 1.0 11511 1.0 25625 6.0 25626 6.0 36625 6.0 56525 6.0   28.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz                   Kraków               
A       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
B       Dziedziczak               Małgorzata                Kielce               
C       Wójtowicz                 Wojciech                  Rzeszów              
D       Dragan                    Justyna                   Kraków               
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Mazurek Wojciech, Kowal Magdalena                KICK Kielce                             0.0  0  16.0  0         1/  12
  94         2 Wądołkowski Piotr, Byra Magdalena                AKSEL Rzeszów                           0.0  0  15.0  0         2/  12
  85         3 Sowa Szymon, Pałęza Anna                         AKSEL Rzeszów                          63.9  0  77.9  0         3/  12
  87         4 Dróżdz Krzysztof, Florek Joanna                  GRACJA Krosno                           0.0  0  13.0  0         4/  12
  89         5 Krasoń Mateusz, Olechowska Aleksandra            ZŁOTA PARA Dębica                      50.5  0  62.5  0         5/  12
  92         6 Sobala Mateusz, Kloc Sabina                      AKSEL Rzeszów                           0.0  0  11.0  0         6/  12
  93         7 Żydzik Łukasz, Żydzik Anna                       DŻET Rzeszów-Boguchwała                17.0  0  27.0  0         7/  12
  88         8 Dworakowski Paweł, Machowska Klaudyna            AKSEL Rzeszów                          31.3  0  40.3  0         8/  12
  90         9 Smoleń Jakub, Piechota Ewelina                   ELIDA Mielec                           15.0  0  23.0  0         9/  12
  86        10 Koceniak Bartłomiej, Zając Joanna                ELIDA Mielec                            6.0  0  13.0  0        10/  12
  91        11 Kupiniak Łukasz, Szczepaniec Anna                A-Z Przemyśl                            0.0  0   6.0  0        11/  12
  95        12 Synowiec Jakub, Wolak Katarzyna                  ELIDA Mielec                           18.5  0  23.5  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz                   Kraków               
A       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
B       Dziedziczak               Małgorzata                Kielce               
C       Wójtowicz                 Wojciech                  Rzeszów              
D       Dragan                    Justyna                   Kraków               
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Toropolski Patryk, Longawa Daria                 GRACJA Krosno                         183.0  2 218.0  3         1/  16
  41         2 Kozioł Łukasz, Jesionka Katarzyna                KLASA Tarnów                          109.0  3 138.0  4         2/  16
  45         3 Hudyka Kacper, Roczniak Paulina                  KLASA Tarnów                          109.0  1 132.0  2         3/  16
  42         4 Tama Mikołaj, Faryniarz Sylwia                   AKSEL Rzeszów                           0.0  0  17.0  0         4/  16
   5         5 Machnik Piotr, Pacak Daria                       GRACJA Krosno                         113.0  2 129.0  2         5/  16
  46         6 Adamek Mateusz, Ścibor Emilia                    CENTRUM TAŃCA Lublin                   96.0  0 111.0  0         6/  16
  31         7 Czapkowicz Kamil, Radlińska Wiktoria             KLASA Tarnów                           59.0  1  73.0  1         7/  16
  47         8 Szopa Sebastian, Gradowicz Magdalena             GRACJA Krosno                          22.5  0  35.5  0         8/  16
  38      9-11 Polakowski Maciej, Kuliga Karolina               GRACJA Krosno                          84.0  1  94.0  1      9-11/  16
  44      9-11 Kuryś Hubert, Rudnicka Ewa                       GASIEK Rzeszów                         58.0  0  68.0  0      9-11/  16
  48      9-11 Brodowicz Mateusz, Jarecka Emilia                MCT Kraków                             63.0  0  73.0  0      9-11/  16
  32        12 Szarota Maksymilian, Buczek Karolina             GRACJA Krosno                          10.0  0  19.0  0        12/  16
  34        13 Indyka Mateusz, Kiwior Katarzyna                 KLASA Tarnów                           12.0  0  20.0  0        13/  16
  33     14-15 Reben Aleksander, Gilowska Kamila                A-Z Przemyśl                            0.0  0   6.0  0     14-15/  16
  40     14-15 Franczyk Marcin, Winiarz Angelika                AKSEL Rzeszów                           5.0  0  11.0  0     14-15/  16
  37        16 Podgórski Daniel, Josypów Gabriela               ZŁOTA PARA Dębica                      17.0  0  22.0  0        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        S        CH       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
   5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 X  XX  3    27       4-5
  31 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXX   4 XXXXX  5    27       4-5
  32  XXXX  4  XX X  3 X X X  3 X XXX  4  XXXX  4  X XX  3    21        12
  33   X X  2   X    1 X XX   3 XX  X  3   X    1  XX X  3    13          
  34 X XX   3 XXXXX  5  X  X  2   XX   2  XXXX  4  XXXX  4    20          
  37 XX X   3        0 XX X   3        0 X   X  2 XX     2    10          
  38 XX XX  4 XXXXX  5  XX X  3  XX X  3 XXXXX  5 XXX X  4    24       7-8
  40        0 XX X   3  X X   2 XX XX  4  X X   2  X X   2    13          
  41 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    29       1-2
  42 XXXXX  5 X XXX  4 X XXX  4 XXXXX  5 X XXX  4 X XXX  4    26         6
  43 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4    29       1-2
  44 XXX X  4 X  XX  3 XXX X  4   XXX  3 XXXXX  5 XXXX   4    23      9-11
  45 XXX X  4 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    28         3
  46 XXXXX  5  X  X  2 XXXXX  5 XX  X  3 XX XX  4 XXX X  4    23      9-11
  47 X  XX  3 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 X X X  3 X XXX  4    24       7-8
  48  XXXX  4 XXXX   4 XXXX   4 XXXX   4 XXX    3 XXXX   4    23      9-11
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------
     WA       WW       Q        S        CH       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------
   5  X XX  3  XXXX  4 X  XX  3  X  X  2 XX XX  4  X  X  2    18         4
  31 X      1 X XX   3 X XX   3 X XXX  4   XX   2  XX X  3    16          
  32   X    1   X    1        0   X    1   X    1        0     4          
  38     X  1 X   X  2  X  X  2        0  X     1  X  X  2     8          
  41 XXXX   4 XXXX   4 XXXX   4 XXXXX  5 XXX    3 XXXX   4    24       2-3
  42 X X X  3 X X    2 X XX   3 X X    2 X XXX  4 X XX   3    17       5-6
  43 XXXXX  5 XX XX  4 XX XX  4 XXXXX  5 X XXX  4 X XXX  4    26         1
  44        0        0  XXX   3  X X   2    X   1   XX   2     8          
  45 XXXX   4 XX XX  4  XX X  3 XXXXX  5 XXX X  4 XXXX   4    24       2-3
  46  XXXX  4  XX X  3   X X  2 XX     2 XX  X  3 XX  X  3    17       5-6
  47 X   X  2     X  1     X  1    XX  2     X  1 X  XX  3    10          
  48  X X   2  X X   2 XX     2        0  X X   2        0     8          
--------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   5 54512 4.0 54342 4.0 64533 4.0 65523 5.0 54553 5.0 64653 5.0   27.0    5
  41 21256 2.0 11225 2.0 11256 2.0 31242 2.0 22232 2.0 21232 1.0   11.0    2
  42 36343 3.0 46466 6.0 56345 5.0 26334 3.0 36325 3.0 46115 4.0   24.0    4
  43 13121 1.0 22111 1.0 22111 1.0 13111 1.0 13111 1.0 13321 2.0    7.0    1
  45 62464 5.0 33533 3.0 43422 3.0 42455 4.0 41446 4.0 32444 3.0   22.0    3
  46 45635 6.0 65654 5.0 35664 6.0 54666 6.0 65664 6.0 55566 6.0   35.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz                   Kraków               
A       Dragan                    Dariusz                   Kraków               
B       Dziedziczak               Małgorzata                Kielce               
C       Wójtowicz                 Wojciech                  Rzeszów              
D       Dragan                    Justyna                   Kraków               
E       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław                Krosno               
2       Drąg                      Artur                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Martoń Bartosz, Martoń Aleksandra                DŻET Rzeszów-Boguchwała                85.0  2 114.0  3         1/  10
  78         2 Bogdan Marcin, Bukała Magdalena                  DŻET Rzeszów-Boguchwała               110.0  1 133.0  2         2/  10
  71         3 Pawlik Maciej, Kruczek Natalia                   AKSEL Rzeszów                          40.0  0  57.0  1         3/  10
  74         4 Wrona Kamil, Gardias Jolanta                     TAKT Kraków                           344.0  1 355.0  1         4/  10
  73         5 Rak Mateusz, Gasek Karolina                      RAGTIME Kęty                          181.5  1 191.5  1         5/  10
  72         6 Szczyrek Przemyslaw, Szczyrek Martyna            ZŁOTA PARA Dębica                      10.0  0  19.0  0         6/  10
  79       7-8 Czyżykowski Sebastian, Mogielnicka Agnieszka     TAKT Kraków                            15.0  0  22.0  0       7-8/  10
  80       7-8 Maciołek Gracjan, Sarzyńska Paulina              A-Z Przemyśl                            0.0  0   7.0  0       7-8/  10
  70         9 Gromek Adrian, Bober Anna                        A-Z Przemyśl                            0.0  0   6.0  0         9/  10
  76        10 Sowa Lucjan, Gonzalez Patrycja                   A-Z Przemyśl                            0.0  0   5.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  70        0        0        0 X      1  X     1  XX    2 XX     2  X X   2     8          
  71 XXX X  4 XXXXX  5 XXX    3  XXX   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5    34         4
  72 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 X XXX  4  XXXX  4 XXX X  4    35         3
  73   XXX  3 XXXXX  5 X XXX  4   XXX  3 X X X  3 X XXX  4 X XXX  4 XXX X  4    30         5
  74 XXX    3 XX X   3 XX XX  4 XXX X  4 X  XX  3 XX XX  4 XXXXX  5 X  XX  3    29         6
  76   X X  2   X    1        0        0        0        0        0   X    1     4          
  77 XX X   3 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4    36         2
  78 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    40         1
  79 XX X   3  X     1  X     1 XX     2  XXX   3  X     1    X   1        0    12          
  80    XX  2     X  1 X XXX  4   XXX  3        0        0        0 X  X   2    12          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 62543 4.0 42654 5.0 62565 5.0 63564 6.0 52243 3.0 63343 3.0 62353 3.0 52214 2.0   31.0    3
  72 46265 5.5 35363 3.0 25232 2.0 55243 4.0 25456 5.0 46466 6.0 36466 6.0 66666 6.0   37.5    6
  73 54626 5.5 54416 4.0 34114 3.0 44135 3.0 66565 6.0 55554 5.0 45544 5.0 35453 5.0   36.5    5
  74 35414 3.0 26535 6.0 56646 6.0 36426 5.0 44624 4.0 24625 4.0 24625 4.0 24535 4.0   36.0    4
  77 13132 1.0 63142 2.0 43453 4.0 22652 2.0 13112 1.0 12112 1.0 13112 1.0 13122 1.0   13.0    1
  78 21351 2.0 11221 1.0 11321 1.0 11311 1.0 31331 2.0 31231 2.0 51231 2.0 41341 3.0   14.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek